Jūsų įvertinimas: 5.0
reitingas: 4.7 - 6 balsai

IHG nuolaidų kodas ir kuponai

Žemiau rasite 8 galiojančius kuponų kodus ir akcijas, kurios veiks IHG 2024 m. birželio mėn.

IHG yra viena iš geriausių pasaulio viešbučių kompanijų, veikiančių beveik 100 šalių. IHG siūlo platų viešbučių prekių asortimentą už priimtiną kainą. IHG mėgsta milijonai vartotojų visame pasaulyje, nes mūsų pagrindinis tikslas yra klientų pasitenkinimas. IHG kupono kodai yra žemiau ir yra labai populiarūs.

Jei turėtumėte ieškoti kelionių pasiūlymų, iš anksto užsisakę viešnagę, sutaupytumėte net 20 proc. Kitaip tariant, beveik visus galimus IHG pasiūlymus pamatysite toje pačioje stotelėje. Naudodamiesi IHG viešbučiais visame pasaulyje, galite užsisakyti viešnagę keliuose didžiausiuose pasaulio verslo ir kultūros centruose, o pasirinkę įvairius prekių ženklus įvairiomis kainomis, jums nereikia išlaužyti banko, kad būtumėte juose. Kiekviename viešbutyje yra įvairių išpirkimo lygių, kad galėtumėte tikrai optimizuoti savo atlygį. Taip pat galite pasirinkti naminiams gyvūnams pritaikytus viešbučius. IHG įmonių grupės tikslas kada nors buvo suderintas su grynos prabangos ir tikro svetingumo teikimu savo klientams. Paprasčiausiai, yra daugybė patikimų vardų, iš kurių galima rinktis, ir mes net nepaminėjome daugelio mažiau žinomų prekių ženklų, tačiau tobulo IHG prekės ženklo pasirinkimas yra pirmas žingsnis ieškant tobulos viešnagės, bet ne tik laikykitės vardai, kuriuos žinote.

Naudodami IHG viešbučių kuponus galite uždaryti nuostabų atostogų paketą, o užsisakę anksti, sutaupysite daugiau. Paprastai atsiskaitymo puslapyje yra mažas langelis, primenantis, kad reikia įvesti reklamos kredito kodą. Prekė turi būti nepažeista. IHG reklamos kodas yra užkoduotas specialiai prekėms, kurios gali būti reklamuojamos. Kadangi galite pritaikyti IHG reklamos kodą ir gauti nuolaidą, taikomą automatiškai pačiam pirmam pasivažinėjimui JAV, jūsų IHG Rewards Club taškai gaunami naudojant kuponą, kuris turi būti panaudotas jūsų paskyroje per IHG svetainę.

...Skaityti daugiau