Jūsų įvertinimas: 4.8
reitingas: 4.3 - 18 balsai

WALMART nuolaidų kodas ir kuponai

Žemiau rasite 11 galiojančius kuponų kodus ir akcijas, kurios veiks WALMART 2024 m. birželio mėn.

„Walmart“ yra vienas didžiausių internetinių prekybos centrų pasaulyje, galintis sėkmingai pasinaudoti vienu iš šių nuolaidų kodų už mažą kainą. „Walmart“ yra puikus internetinis prekybos centras, kuriame produktai suskirstyti į kategorijas: elektronika ir biuro filmai, muzika ir knygos, namai, baldai, buitinė technika, namų tobulinimas ir terasa, drabužiai, batai ir papuošalai, kūdikiai ir maži vaikai, žaislai ir vaizdo žaidimai, maistas, Namų ūkis ir gyvūnai, Vaistinė, sveikata ir grožis, sportas, kūno rengyba ir lauke, automobiliai ir padangos, nuotraukos, dovanos, individualizuota parduotuvė, siuvimas, amatai ir vakarėlių reikmenys. Tai yra pagrindinės kategorijos, kuriose Walmart kuponai sėkmingai veikia siekiant gauti nuolaidą.

Šioje parduotuvėje parduodami produktai daugiausia pristatomi JAV (yra ir fizinių mažmeninės prekybos parduotuvių „Walmart“), tačiau pirkėjai internetu gali pasinaudoti tarptautiniu pristatymu, nebent naudojasi „Walmart“ pasaulinės svetainės. Skirta šioms šalims ir regionams: Argentina, Brazilija, Kanada, Centrinė Amerika, Čilė, Kinija, Japonija, Meksika, Puerto Rikas ir Jungtinė Karalystė. „Walmart“ kupono kodas gali būti naudojamas kiekvienai parduotuvei atskirai.

Prekės grąžinimo politika galioja 90 dienų nuo tos dienos, kai ji buvo apsipirkta internetu, ir tai neturi įtakos naudojimui ar ne „Walmart“ nuolaidos kodui. Be to, Walmart kuponas gali būti naudojamas šiai parduotuvei ir produktams, kurių kituose Walmart pasiūlymuose jau yra mažai.

...Skaityti daugiau