Susitarimas

„COUPONS-PROMO-CODE.COM“ naudojasi komisinių pagrindu sukurta dukterine rinkodara iš savo prekybininkų partnerių („Affiliate Merchants“). Norėdami užtikrinti, kad jūs, kaip COUPONS-PROMO-CODE.COM registruotas vartotojas ar kviestinis lankytojas („Vartotojas“), gerai suprastumėte, kokios yra jūsų, kaip vartotojo, teisės ir kokios mūsų atsakomybės yra jums, sukūrėme šią vartotojo sutartį ( „Susitarimas“). Kaip „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ svetainės (čia vadinamos „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ arba „svetaine“) vartotojas, jūs sutinkate, kad perskaitėte, supratote ir sutikote su šiomis „Sąlygomis ir Sąlygos “ir sutikimą laikytis visų„ Taisyklių ir sąlygų “, įskaitant būsimus jų pakeitimus ar atnaujinimus.
Terminai ir sąlygos
BENDRUOMENĖ

Norėdami dalintis kuponais mūsų bendruomenėje, turite pasirinkti unikalų vartotojo vardą. Kopijuoti vartotojo vardus neleidžiama, taigi, jei jūsų įvestas vardas jau naudojamas, būsite paraginti pasirinkti kitą. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ savo nuožiūra gali blokuoti bet kurios konkrečios el. Pašto paslaugos ar IPT registraciją. Bet kuris mūsų bendruomenėje paskelbtas kuponas, įskaitant visą su pateikimu susijusią informaciją, išreiškia tik kupono autoriaus požiūrį ir nebūtinai atspindi „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ ar bet kurio su juo susijusio asmens ar subjekto požiūrį. Nors „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ gali naudoti moderatorius ir administratorius, kad stebėtų kuponų pateikimų ir kitos informacijos, paskelbtos mūsų bendruomenėje, turinį ir išvaizdą, jūs pripažįstate, kad „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ neprivalo to daryti. Atsižvelgiant į šios bendruomenės prigimtį realiu laiku, mums neįmanoma stebėti ar peržiūrėti kiekvieno kupono pateikimo ir jo turinio. Jūs sutinkate, kad nei COUPONS-PROMO-CODE.COM, nei joks asmuo ar subjektas, susijęs su juo, nebus atsakingi už bet kokios mūsų bendruomenėje skelbiamos informacijos turinį, tikslumą, išsamumą ar pagrįstumą. Jūs sutinkate, kad nenaudosite mūsų bendruomenės jokiai medžiagai ar nuorodoms į bet kokią medžiagą skelbti ar failams pridėti, kuriuose yra sąmoningai melagingos ir (arba) šmeižikiškos, netikslios, įžeidžiančios, vulgarios, neapykantos kupinos, priekabiaujančios, nepadorios, niekingas, seksualiai orientuotas, grasinantis, pažeidžiantis asmens privatumą ar kitaip pažeidžiantis bet kurį įstatymą. Jūs sutinkate, kad nespausdinsite reklaminės informacijos svetainėje ar subjekte, su kuriuo esate dukterinė įmonė, darbuotojas, savininkas ar kitaip negaunate jokios naudos. Naudotojai, pažeidę šią nuostatą, leidžia „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ bendruomenei imti 2000.00 USD sumą už reklamos mokesčius už kiekvieną pažeidžiantį pateikimą, taip pat visus skolos surinkimo ir teisinius mokesčius. Jūs sutinkate, kad neskelbiate jokios autorių teisių saugomos medžiagos be aiškaus autorių teisių savininko leidimo, nebent tokios autorinės teisės priklauso jums arba COUPONS-PROMO-CODE.COM.

Šiuo būdu jūs suteikiate „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ neterminuotą, visame pasaulyje nemokamą licenciją platinti, kopijuoti, pritaikyti, atgaminti, perduoti ir kitaip naudoti turinį ir informaciją, kurią jūs paskelbiate mūsų bendruomenėje bet kokiems tikslams ir bet kurioje laikmenoje. žinomas ar toliau plėtojamas. Jūs aiškiai sutinkate, kad mes galime laisvai naudoti bet kokias idėjas, koncepcijas, know-how ar metodus, esančius bet kokiame pranešime ar komunikacijoje, kurį jūs siunčiate mums be jokios kompensacijos ir bet kokiam tikslui, įskaitant, bet neapsiribojant, produktų kūrimu, gamyba ir rinkodara. ir paslaugas, naudojančias tokią informaciją.

COUPONS-PROMO-CODE.COM bendruomenėje netinkamos reklamos, siuntimo programos, grandininės raidės, piramidžių schemos, prašymai ir nuorodos į internetinių lošimų svetaines. Bet kuris vartotojas, kuris mano, kad paskelbtas kuponas yra nepriimtinas, raginamas nedelsiant susisiekti su mumis paspaudus šalia bet kurio kupono esančią nuorodą „Pranešti apie problemą“. Gavę tokį pranešimą, mes dedame pagrįstas pastangas, kad per pagrįstą laiką imtumėmės tokių veiksmų, kurie, mūsų manymu, yra būtini. Kadangi tai yra rankinis procesas, patariama, kad mes negalėsime iš karto pašalinti ar redaguoti tam tikrų kuponų. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ pasilieka teisę ištrinti bet kurį kuponą dėl bet kokios priežasties, savo nuožiūra. Jūs sutinkate, kad jūs esate visiškai atsakingas už savo kuponų turinį ir kad atlyginsite ir laikysite nekenksmingą „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ bei jų agentams ir darbuotojams dėl bet kokių pretenzijų, pagrįstų jūsų kupono atsiradimu ir (arba) perdavimu pateikimas (-ai).
ROBOTAI

Šioje svetainėje yra robotų išskyrimo antraštės. Didžioji informacijos apie „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ informacija atnaujinama realiu laiku ir yra patentuota arba yra licencijuota „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ mūsų vartotojams, filialų prekybininkams ar trečiosioms šalims. Jūs sutinkate, kad neviršysite jums suteiktos ribotos prieigos prie svetainės ar nenaudosite jokių robotų, vorų, grandiklių ar kitų automatinių priemonių, kad pasiektumėte „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ bet kokiu tikslu be mūsų aiškaus rašytinio sutikimo. Be to, jūs sutinkate, kad nedarysite:

imtis bet kokių veiksmų, kurie kelia arba gali savo nuožiūra nustatyti nepagrįstą ar neproporcingai didelę apkrovą mūsų infrastruktūrai;
kopijuoti, dauginti, modifikuoti, kurti išvestinius kūrinius iš šios svetainės, platinti ar viešai rodyti bet kokį šios svetainės turinį be išankstinio rašytinio COUPONS-PROMO-CODE.COM ir atitinkamos trečiosios šalies leidimo, jei taikoma;
trukdyti ar bandyti kištis į tinkamą Tinklapio veikimą ar bet kokią veiklą, vykdomą Svetainėje; arba
apeiti mūsų robotų išskyrimo antraštes ar kitas priemones, kurias galime naudoti, kad užkirstume kelią prieigai prie Svetainės ar ją apribotų.

BENDROSIOS NUOSTATOS
Internetinių kuponų naudojimas

„COUPONS-PROMO-CODE.COM“ vartotojams teikia internetinius kuponus kaip nemokamą paslaugą. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ neatsako už internetinių kuponų išpirkimą, klaidas / praleidimus ar galiojimo pabaigą. Jūs esate atsakingas už tai, kad filialo prekybininko patikros procese būtų taikoma nuolaida, speciali kaina ar nemokamas pasiūlymas. . Visi pasiūlymai ir akcijos šioje svetainėje gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ nekontroliuoja jokių dukterinių prekybininkų pateiktų kuponų ar kitų pasiūlymų teisėtumo, bet kurio iš filialų prekybininkų galimybių užbaigti pardavimą pagal pasiūlymus ar siūlomų prekių kokybės. filialų pirkliai. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ nekontroliuoja, ar filialų prekybininkai gerbs COUPONS-PROMO-CODE.COM pateiktus pasiūlymus, ir negarantuoja, kad svetainėje pateiktos informacijos tikslumas ar išsamumas yra pakankamas. Jei kiltų kokių nors ginčų su partnerių prekybininkais, susijusiais su COUPONS-PROMO-CODE.COM svetaine ar informacijos iš svetainės naudojimu, jūs sutinkate atsisakyti ir paleisti COUPONS-PROMO-CODE.COM iš bet kurio ir visos su tuo ginču susijusios bet kokio pobūdžio ir pobūdžio žinomos ir nežinomos, neatskleistos ir neatskleistos pretenzijos, reikalavimai, veiksmai, nuostoliai (faktinė ir pasekmė), nuostoliai, išlaidos ar išlaidos.
ATSAKOMYBĖS IR ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAI

„COUPONS-PROMO-CODE.COM“ TEIKIA „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ TAI, KAS YRA, IR „KAIP PRIEINAMAS“. DĖL MOKSLUMO, KURIĄ LEIDŽIAMA ĮSTATYTI, „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ ATSISAKO VISŲ ATSTOVŲ IR GARANTIJŲ, AIŠKINAMŲ AR TINKAMŲ, ATSIŽVELGIANT Į KUPONŲ –PROMOKODO.KOM., ĮSKAIČIUOTAS SUKURTAS IR NEAPIBRĖŽTAS, NENORUOKUOTAS IR NEĮTIKTAS JOKIS KONKRETUS TIKSLAS IR NETIESIOGINĖS GARANTIJOS, PADARYTOS DĖL PARDAVIMO ARBA VEIKLOS KURSO. JŪS SUTINKITE, KAD COUPONS-PROMO-CODE.COM NEBUS ATSAKINGAS UŽ JOKIAS JŪSŲ IR JOKIŲ SUSIJUSIŲ PIRKĖJŲ IŠLAIKYMUS IR APIE ŠVEICARŽIUS APIE SAVO APLINKĄ). , PAREIGŪNAI, DIREKTORIAI, DARBUOTOJAI, TĖVAI, dukterinės įmonės, agentai ir atstovai. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ NENORIUOJA ATSTOVŲ AR GARANTIJŲ, SUSIJUSIŲ SU JOKIOMIS PREKIOMIS ARBA PASLAUGOMIS, KURIAS SIŪLO ARBA TEIKIAMOS TINKAMI PARDAVĖJAI AR TIEKĖJAI. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ NENORIUOJA ATSTOVŲ, KURIEMS PRIEIGA prie šios svetainės bus nepertraukiama ar be klaidų, o „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ ATSAKINGA UŽ JOKIŲ JŪSŲ GALIMYBIŲ PAVADINIMĄ, JOKIU JŪS PATEIKIAMA JŪSŲ GYDYMUI. Svetainė, ĮSKAITANT, BET NEPRIKLAUSOMA, JŪSŲ NENORIŠKUMAS GALI GAUTI NUOLAIDĄ PIRKANT PARDAVIMO PREKIUS DALYVAUJANČIU PARDUOTUVU.

JŪS SUTINKITE ATLIKTI IR LAIKYTI COUPONS-PROMO-CODE.COM, JOS TĖVUS, dukterines įmones, filialus, pareigūnus, direktorius ir darbuotojus, neturėdami jokios abejonės, ar jie nėra patenkinti, ar ne, jei nėra jokių abejonių. NEMOKAMAI NAUDOJANTIS „COUPONS-PROMOCODE.COM“, ŠIŲ JŪSŲ SĄLYGŲ IR SĄLYGŲ PAŽEIDIMAS JŪSŲ, AR JŪS KITI JŪSŲ SĄSKAITOS VARTOTOJAI NUO PAŽEIDIMŲ JOKIŲ INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS ARBA KITŲ JOKIŲ ASMENŲ ARBA TEISĖS TEISIŲ, ARBA KOKIOS DRAUDŽIAMOS, BALSINĖS, OBSCENINĖS, GRYNOSIOS ARBA ĮTAKINGOS MEDŽIAGOS REZULTATAI, KURIUOSE YRA JOKIŲ VALSTYBIŲ KOMUNIKACIJŲ.
Susitarimo pakeitimas

ŠIOS SUSITARIMO NUSTATYTOS „TERMINAI IR SĄLYGOS“ GALI KEISTI LAIKOTARPĮ; „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ ŠIAME PUSLAPYJE NURODYS ŠIUS POKYČIUS. JŪS SUTINKATE, KAD BŪTINAS ATSITIKTINAS VISOS SAUGIOSIOS „SĄLYGOS“, ĮSKAITANT BET KOKIĄ, IR VISUS ATNAUJINANT JUOS. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ NEBUS ATSAKINGAS, jei neišmokysite modifikacijos. JŪSŲ ATSAKOMYBĖ PATIKRINTI ŠĮ „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ SVETAINĖS REGLAMENTĄ, KAD REGLAMENTUOTI NUSTATYTI, KAD ŠIS SUSITARIMAS buvo modifikuotas. JEI nesutinkate, kad būtų pakeistas šis susitarimas, jūs privalote nedelsdami nutraukti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir registraciją.
Įstatymų ir reglamentų laikymasis

Jūs sutinkate laikytis visų galiojančių įstatymų, taisyklių ir reglamentų. Galite dalyvauti „COUPONS-PROMO-CODE.COM“, jei ir tiek, kiek tokį dalyvavimą leidžia tokie įstatymai, taisyklės ir reglamentai. „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ gali atsisakyti registruoti, apriboti, modifikuoti ar nutraukti jūsų vartotojo vardą, slaptažodį ir registraciją neprisiimant atsakomybės prieš jus ar bet kurią kitą trečiąją šalį, jei pažeidžiate įstatymus ar kitus teisės aktus, jei jūsų dalyvavimas galėtų pažeisti bet kurį įstatymą , taisyklė ar reglamentas.
Turinio nuosavybės teisės

Jūs pripažįstate, kad „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ turinys, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, tekstą, garsus, nuotraukas, grafiką ar kitą medžiagą, esančią bet kurioje „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ komunikacijoje, skelbimuose ar pranešimuose, nepriklausomai nuo to, ar tai „COUPONS-PROMO“ -CODE.COM arba COUPONS-PROMO-CODE.COM reklamuotojo ar dukterinių prekybininkų paslauga ir programinė įranga yra saugoma autorių teisių, prekių ženklų, paslaugų ženklų, patentų ir (arba) kitų nuosavybės teisių ir įstatymų. Jums leidžiama naudoti tik turinį, paslaugas ar programinę įrangą, kaip aiškiai patvirtino „COUPONS-PROMO-CODE.COM“, jos reklamuotojai ir priklausomi prekybininkai. Jūs pripažįstate, kad visos intelektinės nuosavybės teisės šioje svetainėje priklauso „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ arba „COUPONS-PROMO-CODE.COM“ licencijų išdavėjams. Svetainės teikimas neperleidžia jokių teisių, nuosavybės ar interesų į šias intelektinės nuosavybės teises jums ar jokiai trečiajai šaliai.
Sutarties nutraukimas

Bet koks šios sutarties sąlygų pažeidimas yra pagrindas nutraukti jūsų vartotojo vardą, slaptažodį ir registraciją COUPONS-PROMO-CODE.COM.
COUPONS-PROMO-CODE.COM pasilieka teisę nutraukti jūsų vartotojo vardą, slaptažodį ir registraciją, jei jūsų sąskaita neaktyvi dvidešimt keturis (24) mėnesius iš eilės.
Galite bet kuriuo metu nutraukti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir registraciją, atsiųsdami el. Laišką į mūsų „24 valandų“ klientų aptarnavimo tarnybą.

Pranešimas

Visi pranešimai apie COUPONS-PROMO-CODE.COM bus siunčiami el. Paštu, paštu arba bendruoju paštu COUPONS-PROMO-CODE.COM svetainėje.
Atsisakymas

Jei COUPONS-PROMO-CODE.COM nepasinaudoja ar neįgyvendina jokios šios Sutarties teisės ar nuostatos, tai nėra šios teisės ar nuostatos atsisakymas.
Nuostatų atskyrimas

Bet kuri šio Susitarimo nuostata (arba jos dalis), kuri yra pripažinta negaliojančia, uždrausta ar neįgyvendinama, yra neveiksminga tik tokiu draudimu ir neįgyvendinamu, nepanaikinant likusios nuostatos dalies ar likusių šios nuostatos nuostatų. Tiek, kiek leidžia pagal taikytiną teisę, kiekviena šalis atsisako bet kokių teisės aktų nuostatų, draudžiančių ar netinkamai įgyvendinamų bet kokių šios nuostatos nuostatų.